Karolína Topolová

Současná funkce v AURES Holdings (AAA AUTO):
Chief Executive Officer, Executive Member of the Management Board (od července 2012)


Svou pracovní kariéru zahájila v pražském hotelu Prague Hilton Atrium jako programová manažerka. Tak potkala tehdejšího majitele AAA AUTO
a přijala jeho nabídku, aby v roce 1998 založila první Call centrum v oboru, které se stalo jedním z nejmodernějších a největších v oboru v ČR.
V současnosti má kontaktní centrum na 250 zaměstnanců a ročně odbaví na 2 100 000 hovorů.

V roce 2006 postoupila na funkci Group HR and Call Centre Director, o rok později se stala viceprezidentkou společnosti a podílela se na vstupu firmy na českou a budapešťskou burzu cenných papírů.

Do jmenování generální ředitelkou společnosti v červenci 2012 pracovala jako Deputy CEO a Chief Operations Officer a řídila divize prodeje, finančních
a pojišťovacích služeb, Call centra, personalistiky, IT a externí komunikace. Pod jejím vedením se skupina AURES Holdings proměnila v komplexního poskytovatele mobility a prodejce digitálních řešení pro obchodování
s automobily a v době pandemie dokázala ze dne na den po uzavření provozoven spustit on-line prodej ojetých automobilů.

Za svoji karieru získala přes dvě desítky ocenění. Na začátku roku 2021 vstoupila do síně slávy v anketě TOP Ženy Česka, kde se o rok dříve umístila na prvním místě jako nejúspěšnější manažerka za rok 2019. V této anketě se umisťovala opakovaně a objevila se i mezi finalisty soutěže Manažer roku, kde získala i titul Mladý manažerský talent. V posledních letech byla vybrána mezi nejvlivnější ženy českého byznysu podle časopisu Forbes, získala cenu Marketér roku 2017 za úspěšné znovuobnovení značky Mototechna, byla oceněna titulem Lady Pro a umístila se i v žebříčku TOP 10 žien slovenského biznisu. V roce 2023 získala zvláštní ocenění Management Excellence Award od CZECH TOP 100 za 25 let mimořádného přínosu českému byznysu a také se dostala do výběru CEO časopisu Forbes i TOP CEO mediální skupiny A11.

V listopadu 2012 se stala předsedkyní správní rady Dětské dopravní nadace, která pomáhá sirotkům obětí dopravních nehod.

Získala magisterský titul v oboru andragogiky. Je jedinou ženou v čele velké mezinárodní společnosti obchodující s automobily ve střední Evropě – pod značkami AAA AUTO a Mototechna se ročně prodá téměř sto tisíc automobilů. Hovoří plynně anglicky. Je vdaná a má dceru.