Recenze

"Vzdělávacího programu ČBA Strategické řízení pro vrcholové manažery jsem se zúčastnil na konci roku 2022. Program byl velmi dobře zaměřen na aktuální témata, jež hýbou nejen světem byznysu. Jedinečnost z mého pohledu spočívala ve velmi kvalitním obsazení přednášejících, s jakým jsem se na jiných akcích podobného typu nesetkal. Program doporučuji všem, kdo mají zájem nechat se inspirovat od top nejen byznys osobností."

Lukáš Cerman

Ředitel FAM Development

Československá obchodní banka 

"Vzdelávací program ČBA Strategické řízení pro vrcholové manažery je dizajnovaný tak, aby prinášal fundované odpovede na aktuálne ekonomické, politické, spoločenské alebo manažérske témy. Dosahuje to kombináciou výborných prednášajúcich, pútavou formou spracovania tém aj spôsobom interakcie s publikom. Pre vrcholových manažérov je tak výborným prostriedkom, ako si v pár moduloch efektívne zvýšiť znalosti daných tém a rozšíriť svoj celkový manažérsky rozhľad."

Viliam Pätoprstý
Head of Customer Value Management and Marketing
Retail and Private Banking Division

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia 

"Program ČBA Strategické řízení pro vrcholové manažery obsahoval zajímavý mix aktuálních témat v podání inspirativních osobností se silnými názory k daným tématům. Dalším přínosem byla řada navazujících diskusí mezi samotnými účastníky programu. Program určitě mohu doporučit."

Pavel Marek

Head of Accounting, Controlling & Investor Relations

Česká spořitelna