Recenze

V rámci vzájemné spolupráce jsme mezi účastníky vzdělávacího programu přivítali i studenty z Vysoké školy ekonomické v Praze.


Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří jste pro nás připravili úžasný modul (De)Globalizace plný nových a velmi užitečných poznatků a přednášek od skutečně špičkových odborníků. Od historického vývoje environmentální legislativy, přes energetickou cenotvorbu, až po téměř filozofický pohled na budoucnost AI a jak nás reálně ovlivní, každé téma bylo vysoce relevantní a klíčové pro pochopení novodobých trendů.

Denně se ke zmíněným informacím vracím a detailně si vzpomínám na celý průběh akce, která neměla chybu.

Jsem ČBA velmi vděčná za obrovskou snahu připravit tento event v co nejvyšší kvalitě a vstřícnost v průběhu celého dne. Jsem ráda, že jsem měla příležitost se zúčastnit tak bohatého programu.

Natali Slavin
Studentka

Vysoká škola ekonomická v Praze

"Vzdělávacího programu ČBA Strategické řízení pro vrcholové manažery jsem se zúčastnil na konci roku 2022. Program byl velmi dobře zaměřen na aktuální témata, jež hýbou nejen světem byznysu. Jedinečnost z mého pohledu spočívala ve velmi kvalitním obsazení přednášejících, s jakým jsem se na jiných akcích podobného typu nesetkal. Program doporučuji všem, kdo mají zájem nechat se inspirovat od top nejen byznys osobností."

Lukáš Cerman
Ředitel FAM Development

Československá obchodní banka 

"Vzdelávací program ČBA Strategické řízení pro vrcholové manažery je dizajnovaný tak, aby prinášal fundované odpovede na aktuálne ekonomické, politické, spoločenské alebo manažérske témy. Dosahuje to kombináciou výborných prednášajúcich, pútavou formou spracovania tém aj spôsobom interakcie s publikom. Pre vrcholových manažérov je tak výborným prostriedkom, ako si v pár moduloch efektívne zvýšiť znalosti daných tém a rozšíriť svoj celkový manažérsky rozhľad."

Viliam Pätoprstý
Head of Customer Value Management and Marketing
Retail and Private Banking Division

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia 

"Program ČBA Strategické řízení pro vrcholové manažery obsahoval zajímavý mix aktuálních témat v podání inspirativních osobností se silnými názory k daným tématům. Dalším přínosem byla řada navazujících diskusí mezi samotnými účastníky programu. Program určitě mohu doporučit."

Pavel Marek
Head of Accounting, Controlling & Investor Relations

Česká spořitelna